„Трите“: Досие за Катица, Ленче и Фатиме | Сите содржини | DW | 08.11.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

„Трите“: Досие за Катица, Ленче и Фатиме

Документарната сторија за трите обвинителки на Специјалното јавно обвинителство, сега и на нашата интернет страница. За формирањето на СЈО, професионалните обврски и приватниот живот... Втор дел

Гледај видео 18:05

Прочитај го и ова