„Трите“: Досие за Катица, Ленче и Фатиме | Сите содржини | DW | 06.11.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

„Трите“: Досие за Катица, Ленче и Фатиме

Документарната сторија за трите обвинителки на Специјалното јавно обвинителство: Катица Јанева, Фатиме Фетаи и Ленче Ристоска на „А1он“, сега и на нашата интернет страница. За формирањето на СЈО, професионалните обврски и приватниот живот... Прв дел:

Гледај видео 19:32

Прочитај го и ова