„Трите“: Досие за Катица, Ленче и Фатиме (трет дел) | Сите содржини | DW | 10.11.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

„Трите“: Досие за Катица, Ленче и Фатиме (трет дел)

Документарната сторија за трите обвинителки на Специјалното јавно обвинителство, сега и на нашата интернет страница. За формирањето на СЈО, професионалните обврски и приватниот живот...

Гледај видео 23:57

Прочитај го и ова