Трета вечер протести во Скопје | Старт | DW | 15.04.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Трета вечер протести во Скопје

Илјадници граѓани побараа оставка од претседателот Иванов на третиот ден од протестите против неговата одлука за аболиција.

Гледај видео 01:09
Now live
01:09 минути