Топ дестинации за 2020 | Теми | DW | 02.01.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Топ дестинации за 2020

Кои места во Европа посебно се исплатува да се посетата во годинава што е пред нас? Во изборот на ДВ има за секого по нешто...

Гледај видео 02:23