СЈО преслушува 606.555 аудио фајлови | Сите содржини | DW | 28.03.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

СЈО преслушува 606.555 аудио фајлови

Под претпоставка дека за преслушување на секој аудио фајл е потребна една минута, за да ги преслуша сите снимки на Специјалното јавно обвинителство ќе му бидат потребни 421 ден.

Гледај видео 00:55

Прочитај го и ова