Столицата на Папата Франциско од Македонија претставена во Келн | Теми | DW | 21.01.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Столицата на Папата Франциско од Македонија претставена во Келн

Меѓу илјадниците фирми на годинешниот саем на мебел во Келн се најдоа и три од Северна Македонија. Во ерата на смарт покуќнина и дигитален мебел, тие нудат квалитет и оригинални производи.

Гледај видео 02:41