Среќен роденден, Мадона | Сите содржини | DW | 16.08.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Панорама

Среќен роденден, Мадона

Легендарната пејачка полни 60 години. По тој повод правиме преглед на нејзината уникатна кариера, различните имиџи, нејзините бесни, иконски настапи, актерството и добротворната работа.

Прочитај го и ова