Спортот ги поврзува луѓето | Теми | DW | 24.10.2005
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Теми

Спортот ги поврзува луѓето

Средбата на претставници на Олимписките комитети од земјите на поранешна Југославија во Скопје, но и спортските актуелности во Македонија.

default