1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW

Специјално јавно обвинителство, СЈО

СЈО или Јавно обвинителство за гонење на кривични дела поврзани и кои произлегуваат од содржината на незаконското следење на комуникациите е формирано како резултат на скандалот со прислушкувањето во Македонија.

Прескокни го блокот Рубрики

Рубрики

Прикажи повеќе