Солзи на разделба | Сите содржини | DW | 31.05.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Солзи на разделба

Селекторот на германската репрезентација Јоахим Лев од тимот за ЕУРО 2016 ги прешкрта Ројс, Белараби, Брант и Руди.

Гледај видео 01:34
Now live
01:34 минути

Прочитај го и ова