Скромен резултат на македонските ракометарки | Теми | DW | 18.12.2006
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Скромен резултат на македонските ракометарки

По Европското ракометно првенство, натпреварувачката активност на спортистите во Македонија полека стивнува, следуваат промоциите на најдобрите спортисти за изминатата година.

Од Европското првенство во ракомет

Од Европското првенство во ракомет