Се врати вистинскиот Томас Милер! | Теми | DW | 01.09.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Се врати вистинскиот Томас Милер!

Бајерн Минхен ја започна сезоната со победа- замислете:) Клучен играч во успехот против Хофенхајм беше Томас Милер, кој очигледно успеа да го надмине разочарувањето од Светското првенство. Ќе го води ли Бајерн и до победа против Штудгарт?

Гледај видео 01:11

Прочитај го и ова