Се бараат сопственици за замоци | Сите содржини | DW | 23.04.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Се бараат сопственици за замоци

Отсекогаш сте сакале да имате замок? Сега имате шанса! Лошото е што може да завршите прилично осамени. via DW Stories

Гледај видео 01:46

Прочитај го и ова