Светски рекорд во спуст со велосипед | Сите содржини | DW | 20.03.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Светски рекорд во спуст со велосипед

Французинот Ерик Барон го урна светскиот рекорд во возење велосипед на снег.

Гледај видео 01:05