Светска премиера на „Педесет нијанси на сиво“ | Старт | DW | 12.02.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Светска премиера на „Педесет нијанси на сиво“

Филмуваниот бестселер „Педесет нијанси сиво“ ("Fifty Shades of Grey") доживеа меѓународна премиера на Берлиналето. Фановите беа воодушевени од главните актери Дакота Џонсон и Џејми Дорнан на црвениот тепих.

Гледај видео 01:50
Now live
01:50 минути