Светлосен ѕид за заштита од ковид | Теми | DW | 14.01.2022
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Светлосен ѕид за заштита од ковид

Како да бидете безбедни од заразување во канцеларија без маска? Германските научници работат на невидлив заштитен ѕид против коронавирусот. Овој пронајдок може да стане бестселер...

Гледај видео 01:05

Прочитај го и ова