САД ја повика Турција да се воздржи од воена интервенција во Северен Ирак | Вести | DW | 13.04.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Вести

САД ја повика Турција да се воздржи од воена интервенција во Северен Ирак