Руската економија на големи маки | Старт | DW | 11.08.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Руската економија на големи маки

Руската економија во вториот квартал годинава забележала пад од речиси 5 проценти во однос на истиот период лани.

Гледај видео 01:05
Now live
01:05 минути