Романскиот филм „Четири месеци, три недели и два дена“ победи во Кан | Панорама | DW | 28.05.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Панорама

Романскиот филм „Четири месеци, три недели и два дена“ победи во Кан

Според многумина победи фаворитот. Кој се уште си замина со награди од Кан?

Логото на фестивалот во Кан

Логото на фестивалот во Кан

Реклама