Роботите готват без вируси и бактерии | Сите содржини | DW | 30.07.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Роботите готват без вируси и бактерии

Во рестораните со роботи е помала опасноста од инфекции на вработените и муштериите.

Гледај видео 01:46