Рекорд на Меси | Сите содржини | DW | 12.01.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Рекорд на Меси

Лионел Меси е по петти пат избран за фудбалер на годината. Рефлекторите и почестите не се негов свет.

Гледај видео 01:22
Now live
01:22 минути

Прочитај го и ова