Раул: Малку сме нервозни, но подготвени за фајнал-фор | Старт | DW | 30.05.2017
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Раул: Малку сме нервозни, но подготвени за фајнал-фор

Интервју за ДВ со Раул Гонзалес, тренерот на ракометниот клуб Вардар во пресрет на завршниот турнир во Лигата на шампионите во ракомет во Келн. Раговорот на македонски јазик го води Златко Калински

Гледај видео 17:36