Разговорите меѓу Камчев и Јовановски | Северна Македонија | DW | 09.08.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Северна Македонија

Разговорите меѓу Камчев и Јовановски

Италијанскиот весник Ла Верита веќе објави две серии разговори меѓу актерите во аферата „Рекет“, но во меѓувреме ги направи достапни сите снимки кои ги поседува на оваа тема. Тука можете да ги слушнете во аудио формат

слушај аудио 12:34

Прочитај го и ова