Работилница од соништата на Ферари | Старт | DW | 14.11.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Работилница од соништата на Ферари

30 милиони за половен модел, една генерална реставрација, еден потпис, и потоа дури 50 милиони евра. Tолку вредат некои автомобили кога ќе ја напуштат специјалната работилница за класични модели на Ферари во Маранело.

Гледај видео 02:03
Now live
02:03 минути