Протестите не запираат | Сите содржини | DW | 17.04.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Протестите не запираат

На улиците на Скопје, но и во Битола и Струмица илјадници граѓани повторно побараа оставка од претседателот Иванов поради одлуката за амнестија.

Гледај видео 02:06
Now live
02:06 минути

Прочитај го и ова