Прв Божик во азил | Сите содржини | DW | 14.12.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Прв Божик во азил

Прв Божик надвор од татковината: сириско семејство со азил во Германија зборува за празникот, сегашноста, иднината...

Гледај видео 01:58
Now live
01:58 минути

Прочитај го и ова