По Париз: Берзите несигурни | Сите содржини | DW | 16.11.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

По Париз: Берзите несигурни

Берзите ширум светот реагираат со нервоза и несигурност по нападите во Париз. Тоа особено е видливо на азиските берзи.

Гледај видео 01:00
Now live
01:00 минути

Прочитај го и ова