Потрага по опции за сириските бегалци | Старт | DW | 30.03.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Потрага по опции за сириските бегалци

УНХЦР на конференцијата за сириските бегалци во Женева фокусот го ставаат на лицата раселени поради војната.

Гледај видео 01:42
Now live
01:42 минути