Полни трибини но неисполнети очекувања | Теми | DW | 16.11.2006
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Полни трибини но неисполнети очекувања

Фудбалската репрезентација на Македонија беше надиграна од руските фудбалери. Љубителите на фудбалот со празни срца си заминаа дома.