Повторно празни столчиња | Северна Македонија | DW | 05.01.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Северна Македонија

Повторно празни столчиња

До планираниот и посакуван дијалог власт - опозиција во Македонија повторно не дојде. Двете страни се обвинуваат меѓусебно за неуспешниот обид за разговор.

Груевски и Џафери наспроти празни столчиња

Груевски и Џафери наспроти празни столчиња

Реклама