Побрзо ќе добиете на лото, отколку азил! | Сите содржини | DW | 25.09.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Побрзо ќе добиете на лото, отколку азил!

Зошто толку многу Албанци заминуваат во Германија?

Гледај видео 05:41
Now live
05:41 минути

Прочитај го и ова