Победи подобриот | Теми | DW | 09.04.2007
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Победи подобриот

Тенис,фудбал,кајак,тоа беше празничната спортска понуда во Македонија изминативе денови.Во Скопје се одигра дуел меѓу Македонија и Словачка во тенис во рамките на Девисовиот куп,натпревар за сладокусците