Пица од автомат | Теми | DW | 02.07.2021
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Пица од автомат

Топла пица сега можете да добиете и од автомат. Претпријатија во Европа се обидуваат да продаваат пресно печени пици – без контакт.

Гледај видео 01:13

Прочитај го и ова