Патики како инвестиција | Економија | DW | 03.07.2020
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Економија

Патики како инвестиција

Што да се прави со парите? Некој ги чува под перница, друг ги носи во банка, трет купува акции. И, тука се уште и колекционерите. Не, не на поштенски марки, туку на патики. Тоа е апсолутно „ин“!

Патиките одамна не се само обични спортски обувки. Тие се’ повеќе се претвораат во статусен симбол. Зошто е добро во моментов да се инвестира во патики, погледнете во галеријата: 

Аудио и видео прилози на оваа тема

Реклама