Папагалот кој „растура“ на подиумот за танцување | Сите содржини | DW | 10.07.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

Папагалот кој „растура“ на подиумот за танцување

Сноубол танцува неверојатно! Дали папагалот сам ја исмислува кореографијата, или само имитира?

Гледај видео 01:03