Олдтајмери | Теми | DW | 03.11.2009
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Олдтајмери

Мит и совршенство - погледнете ја галеријата со ретки автомобили од кои застанува здивот

default

Во минатото автомобилот се‘ уште не беше масовен производ. Луѓето со добар вкус и многу пари порачуваа автомобили од производителот во кој имаат доверба. Во денешно време овие модели изгледаат како изложбени примероци од музеј.

WWW-линкови