Огромно задоволство кај македонските граѓани | Теми на денот | DW | 05.11.2004
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages
Реклама

Теми на денот

Огромно задоволство кај македонските граѓани

Вистински мевлем на рана,радост и помалку победоносна еуфорија,понекоја задршка,вака реагираат Македонците на американското признавање на уставното име на земјата. Нивниот глас го пренесува Александар Чомовски

Реклама