Ограбен накит во вредност од милиони евра | Старт | DW | 11.01.2018
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Ограбен накит во вредност од милиони евра

Петмина крадци од парискиот луксузен хотел „Риц“ однесле накит вреден над четири милиони евра. Тројца од крадците во меѓувреме се уапсени.

Гледај видео 01:07
Now live
01:07 минути