„Ова ли е Европа?“ | Сите содржини | DW | 12.08.2015
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

„Ова ли е Европа?“

Состојбата со бегалците на грчкиот остров Кос станува сѐ подраматична.

Гледај видео 01:48
Now live
01:48 минути

Прочитај го и ова