Нуркање со таблет-компјутер | Сите содржини | DW | 30.01.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Нуркање со таблет-компјутер

Игрите за деца добиваат поинаква димензија - подводна. Иновација од Германија оди во насока на развивање на подводна игра, за која е потребно користење на водоотпорен таблет-компјутер.

Гледај видео 02:18
Now live
02:18 минути