1. Прескокни до содржината
  2. Прескокни до главната навигација
  3. Кон други страници на DW
Никола Тодоров
Никола ТодоровФотографија: DW/B. Gerogvievski

Никола Тодоров

Никола Тодоров е адвокат и поранешен министер за образование и здравство во владата на РС Македонија

Прескокни го блокот Повеќе написи од Никола Тодоров

Повеќе написи од Никола Тодоров

Покажи повеќе написи
Врати се на почетната страница