Низ објективот на папараците | Сите содржини | DW | 10.07.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

Низ објективот на папараците

Онаму каде што се славните, таму се и камерите. Фоторепортерите на таблоидите секогаш им се зад петиците на ѕвездите. Сега може да се погледне низ нивните објективи и да се видат нивните најпознати фотографии.