Неповолен банкарски амбиент | Економија | DW | 23.10.2006
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Економија

Неповолен банкарски амбиент

Македонската централна банка одбележа 60 години од постоењето. Земјата ја дочека годишнината со најнеповолни банкарски услуги од сите балкански земји.

default