На Меси не му било објаснето ништо? | Сите содржини | DW | 02.06.2016
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Сите содржини

На Меси не му било објаснето ништо?

Светската фудбалска ѕвезда Лионел Меси конечно се појави во судот во Барселона, на процесот кој против него се води за затајување данок.

Гледај видео 01:05
Now live
01:05 минути