На гости во ДВ: Дубиоза колектив | Теми | DW | 30.10.2019
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Теми

На гости во ДВ: Дубиоза колектив

Погледнете ја целата веб-емисија на Дојче Веле на босански јазик со членовите на еден од најпопуларните бендови на Балканот. Сѐ разбира сето не можеше да помине без добра музика...

Гледај видео 39:10