Најава за ТВ магазинот Европанорама | Старт | DW | 26.12.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за ТВ магазинот Европанорама

Слушнете ги темите во новото издание на ТВ магазинот на Дојче веле - Европанорама, што се емитува во недела, на 28.12.2014, на телевизија Алфа

Гледај видео 00:41
Now live
00:41 минути