Најава за ТВ магазинот Европанорама | Старт | DW | 05.12.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за ТВ магазинот Европанорама

Ова се темите кои ќе можете да ги следите во ТВ магазинот Европанорама кој се емитува на телевизија Алфа в недела во 14:45 часот

Гледај видео 00:43
Now live
00:43 минути