Најава за ТВ магазинот Европанорама | Старт | DW | 30.05.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за ТВ магазинот Европанорама

Ова се темите кои можете да ги гледате во телевизискиот магазин на Дојче веле - Европанорама, кој неделава ќе се емитува во променет термин, во вторник 3 јуни во 13 часот на телевизија Алфа.

Гледај видео 00:42
Now live
00:42 минути