Најава за ТВ магазинот Европанорама | Старт | DW | 21.03.2014
  1. Inhalt
  2. Navigation
  3. Weitere Inhalte
  4. Metanavigation
  5. Suche
  6. Choose from 30 Languages

Старт

Најава за ТВ магазинот Европанорама

Ова се темите кои ќе можете да ги проследите во новото издание на телевизискиот магазин Европанорама на Дојче Веле. Новото издание ќе биде емитувано на ТВ Алфа, в недела (23.03.2014) во 14.40 часот.

Гледај видео 01:00
Now live
01:00 минути